Logo

Citroen c2 1.4 hdi

Број на оглас: 2437846 | Објавен на: 16.02.2019, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.600 €
2.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C2 1.4 HDi, 67 hp VTR oprema.
Vresi da se vidi

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Adri Auto

Потврден огласувач