Logo

Prodavam 5m vodootporna LED lenta bela raboti na 24V

Број на оглас: 2442152 | Објавен на: 07.06.2019, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 5m Vodootporna Bela LED lenta bela raboti na 24V.
60led/1m.
Cena :1000 5 metri
Imam 2 rolni . (2x5=10m)

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач