Logo

Massey ferguson

Број на оглас: 2446638 | Објавен на: 16.04.2019, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava Massey ferguson 592 vo odlicna sostojba 92konja i plug hulard

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач