1 / 7
S E P R O D A V A
1 €
Цената не е фиксна
28.01.2022 22:18

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

11 ti Oktomvri 56 prilep

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomosni prostorii od 60 m2 + 30m2 drug objekt
so podrum dvorno mesto bavca i garaza....
Slobodan 078/232-175
so komplet dokomentacija...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070/ 232 - 175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам