1 / 7
Дрво врати и прозори
По Договор
24.09.2022 10:11

Охрид / Охрид

прозорци- дупли застаклени и врати без стакло и - застаклени во добра состојба како на слики и схематски приказ
може испорака и по брза пошта

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам