Logo

Se prodava za susenje i pecka za pecenje

Број на оглас: 2450830 | Објавен на: 02.04.2017, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masini za susenje 4000denara ima povekje i peckata 4000 so ramni ploci se

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Darce