Logo

citroen berlingo

Број на оглас: 2452220 | Објавен на: 15.04.2019, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava citroen berlingo
kontakt 078 612 706

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач