Logo

polovna chico kolicka

Број на оглас: 2454348 | Објавен на: 20.05.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba chico pick up kolicka

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач