1 / 12
GUMI BANDAZI ALUMINSKI CELICNI 13 14 15 16
10 €
Цената е фиксна
03.01.2023 21:35

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat odlicni gumi i bandazi aluminski i celicni od site golemini 13ki 14ki 15ki 16ki 17ki dve rezervni mali gumi so bandaz ,cenata zavisi od gumata i se dvizat od 500 do 1500 denari za poveke informacii na mob.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070508729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам