НИВА КАЈ С. СЕЛЦЕ ПОД НАЕМ
2.000 МКД
Цената е фиксна
28.08.2021 12:47

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ИЗДАВА НИВА ПОД КИРИЈА НА САМИОТ ПАТ ЗА С. СЕЛЦЕ ВЕДНАШ НАД НАДВОЗНИКОТ. НИВАТА Е СО ПОВРШИНАОД ЕДЕН ДЕКАР.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

marija
Потврден огласувач
076712686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам