Logo

KTM 125 LC2

Број на оглас: 2463640 | Објавен на: 25.05.2017, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1997

Модел: LC2

Километри: 10000

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продава мотор-крос КТМ 125cm3 LC2 донесен од Германија со средени документи до регистрација. Моторот е во одлична состојба пали-вози, може да се види во секое време. За повеќе информации јавете на 070 271 113. Цена по договор

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Lazar