Logo

MZ 660e

Број на оглас: 2463652 | Објавен на: 25.05.2017, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: MZ

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1999

Модел: BAGHIRA 660E

Километри: 10000

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продава мотор-крос МZ BAGHIRA 660E донесен од Германија, со средени документи до регистрација. Моторот е во одлична состојба вреди да се види. За повеќе информации јавете се во било кое време на 070 271 113. Цена по договор

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Lazar