1 / 8
Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2
1 €
15.06.2022 10:57

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

orde tuteski 28

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 075487066 viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Orde
Потврден огласувач
075487066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам