Logo

Hoverboard - Hoverbord military

Број на оглас: 2467197 | Објавен на: 04.07.2019, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


brzina 15km/h
domet 20km
nosivost 120kg

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач