Logo

Hoverboard - Hoverbord urban model

Број на оглас: 2467204 | Објавен на: 06.07.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


120kg nosivost
15km/h brzina
20km domet
vgradeni zvucnici

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач