1 / 1
ZALOG, OTKUP I PRODAZBA NA TELEFONI I DR. VID NA TEHNIKA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2020 16:16

Штип / Штип

ЗАЛОЖНА КУЌА ШТИП
НУДИМЕ ПОЗАЈМИЦИ ПРЕКУ ЗАЛОГ НА ПРЕДМЕТ.
Одобруваме од 30% до 50% од вредноста на заложениот предмет.
ПРОЦЕНКА БЕСПЛАТНА!
ИСПЛАТА ВЕДНАШ!
вршиме залог на:
-ТЕЛЕФОНИ,
-ЛАПТОПИ,
-ТЕЛЕВИЗОРИ
-ТАБЛЕТИ,
-АВТОМОБИЛИ,
-МОТОРИ,
-ЗЛАТО,
-НЕДВИЖНОСТИ
И ДР ВРЕДНИ ПРЕДМЕТИ.
****ВРШИМЕ И ОТКУП НА ЗЛАТО ПО НАЈВИСОКИ ЦЕНИ ВО ГРАДОТ.
***КАЈ НАС МОЖЕТЕ ДА СИ КУПИТЕ БИЛО КАКОВ ПРЕДМЕТ(техника, злато, автомобили, недвижности) НОВ ИЛИ КОРИСТЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Продавам
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам