Logo

Se prodava CHEVROLET NUBIRA vo EXTRA sostojba

Број на оглас: 2472680 | Објавен на: 19.12.2018, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Nubira

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet Nubira 1.6-80KW. Kolata e maksimalno socuvana i moze da se vidi vo sekoe vreme. MOZE I ZAMENA cena za zamena 2000 evra .... Kolata se naoga vo Pirava

 Валандово

Прати Е-Маил

 dine

Потврден огласувач