LIaz KOMPLET ILI NA DELOVI
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2021 12:53

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA LIAZ KOMPLET
LIAZOT MOZE DA SE PRODAVA I NA DELOVI
MOTOR
MENJAC
DIZNI
BOSH
KARDAN
SAMAR
DIFERENCIJAL
SE EDEN ZBOR IMA SE STO VI TREBA.
KONTAKT TELEFON 078346045
071516390

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078415350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам