Logo

Izvedba na fasadi so JUB matrijali po najniski ceni

Број на оглас: 2475811 | Објавен на: 09.03.2019, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Изолација

Вид на оглас: Се продава


Алекс колор Ви нуди комплетни решенија за изолација на станбени и деловни објекти.
Изработка на термо фасади со врвен квалитет и 10 годишна гаранција на изведбата. Термо фасадата овозможува намалување на трошоците за греење и ладење до 60%, што ја прави една од најисплатливите инвестиции за заштеда на енергија.
Ние Ви нудиме и можност за плаќање на кредит и до 72 рати.
Посетете не на бул.Илинденска 138а Скопје, или на www.fasada.com.mk
e-mail: alekskolor@yahoo.com
info@fasada.com.mk
тел.070/204-900

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Marjan