1 / 5
Izdavam dujkan издавам дуќан зад поштата во Прилеп
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2020 17:54

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Издавам дуќан позади зградата на поштата во центар во Прилеп

renoviran , nema potreba od investicii , vednas moze da se prevzeme za rabota

Лице за контакт
Билјана 078 641 584

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Robert
Потврден огласувач
+38978588844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам