1 / 2
METAL DETEKTOR
1.500 МКД
Цената е фиксна
15.10.2021 18:55

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI METAL DETEKTORI. DETEKTORITE REAGIRAAT SO ZVUCNI SIGNALI VO DOPIR SO METAL. POGODNI ZA OTKRIVANJE NA METALNI PARICKI I DRUGI ZELEZNI PREDMETI.
PRAKJAM PO KARGO ILI BRZA POSTA.
KONTAKT TEL: 070-288-106

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам