1 / 11
se prodava kuka vo radisani
49.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.12.2021 17:11

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.bel kamen 25A

Kukata e so plateni komunalii i vnesena vo katastar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
078839771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам