Logo

Промотер

Број на оглас: 2482944 | Објавен на: 07.11.2019, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол : Не е важно

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 20.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Трговско издавачка куќа, поради проширување бара:

- 2 продавачки (постојано вработување),
- 3 презентерки (со и без работно искуство).

Вашето CV со слика испратете го на mail: medijaplanet@yahoo.com
Дополнителни информации на тел: 077/426-021.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Medija planet (претпријатие)

Потврден огласувач