Logo

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Број на оглас: 2483536 | Објавен на: 12.08.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 656 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 544 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ул.Гоце Делчев

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas do staroto uciliste Sande Sterjoski i Agrokop.
Povrsina na placot 656 m2
Dvorno mesto 544 m2
Kuka na 3 sprata 336 m2
Info. LJUPCE 070/318-228

  Кичево

Прати Е-Маил

  000

Потврден огласувач