Logo

БАГАЖНИК-кровен

Број на оглас: 2486385 | Објавен на: 01.07.2020, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Се подесува по ширина и висина одговара на повеќе типови на возила Југо,Застава,Лада
може испорака по брза пошта

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач