1 / 2
LG - ZTE - mobilni telefoni + futroli razni
300 МКД
18.11.2019 20:08

Штип / Штип

Марка:

LG

Модел:

goi

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

telefon LG goi - 1200 den.
telefon ZTE blejd3 - 1100 den
futrola za LG G2 crna - 350 den.
futrola Peperutka za Samsung trend 2 - 300 den.
futrola Iphone 6 - CHANEL - zlatno ogledalo - 1200 den. ( unikat )

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
071 269 709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам