Logo

Kukicka

Број на оглас: 2488012 | Објавен на: 07.05.2017, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


Цврста градба за во градина ја носам со достава до 70 км

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Sasko