Logo

BMW 630 SAMO ZA LJUBITELI

Број на оглас: 2494038 | Објавен на: 02.07.2019, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 630

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 259 kw / 352 ks

Цена: 22.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


EXTRA VOZILO PRV GAZDA REALNI KILOMETRI SERVISIRANO VO BMW SERVIS BEZZZ ZAMENI SAMO SERIOZNI KUPUVACI VE MOLAM!!!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dzonka

Потврден огласувач