Logo

audi a 3 1.9 110kn

Број на оглас: 2494593 | Објавен на: 12.11.2019, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3.300 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi A3 vo ekstra sostojba vredi da se vidi vo paket sleduva 4 zimski gumi so bandasi registrirana do 06:2020 kontakt Milisav tel 072931944

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 milisav