Logo

KLIMA SERVIS & MONTAZA & POPRAVKA...

Број на оглас: 2494883 | Објавен на: 15.01.2019, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


- MONTAZA NA KLIMA UREDI
- DEMONTAZA MONTAZA
- CISTENJE,POPRAVKA,PROVERKA

071/205-008
072/243-434

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач