Logo

ELEKTRICNI INSTALACII,POPRAVKA,RENOVIRANJE

Број на оглас: 2494898 | Објавен на: 15.01.2019, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


- IZVEDBA NA NOVI ELEKTRICNI INSTALACII,
- IZVEDBA NA GROMOBRANSKI INSTALACII,
- RENOVIRANJE NA ELEKTRICNI INSTALACII,
- ZAMENA NA SPRATNI TABLI
- MONTAZA NA LUSTERI,
- DOMOFONSKI INSTALACIII.....

071/205-008
072/243-434

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 DEJAN

Потврден огласувач