Logo

Passat b5.5 model 1.9 tdi (74kw) 2004 godina Na delovi !

Број на оглас: 2497003 | Објавен на: 23.08.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Passat b5.5 1.9tdi (74kw) 100ks 2004 godina se prodava na delovi !

  Кичево

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач