Logo

Се бара готвач/ка

Број на оглас: 2499656 | Објавен на: 15.02.2019, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Основно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара готвач или готвачка за работа во ресторан. Повеќе информации на 078-336-335

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач