Logo

волнени јамболии

Број на оглас: 2501026 | Објавен на: 15.09.2019, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


Продавам волнени јамболии со различни димензии.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Билјана