Logo

mikseta BERHINGER BCD 3000

Број на оглас: 2501936 | Објавен на: 05.08.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам миксета ( контролер ) за пуштање на музика , го имам купено од МИМИ музика продавница во Скопје , купена е за лично задоволство и е служена во локал 3 пати , а во домашни услови околу 60 саати .
ја чувам и кутијата , нема оштетувања на неа , и внимателно е користена .

Официален софтвер за контролерот е ТРАКТОР ЛЕ верзија , има и код за да се користи оригинал верзијата за неа . и сите програми за промопош при служење , користена е само од мене . во деновите кога бев ДЈ
Карактеристиките проверете ги на официалната страна .

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач