Logo

prodavam mercedes C200

Број на оглас: 2503791 | Објавен на: 03.05.2019, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM MERCEDES vo odlicna sostojba

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  sasko

Потврден огласувач