Logo

Massey ferguson 188 multipower

Број на оглас: 2506979 | Објавен на: 19.01.2019, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


1985godina perkins motor
Novi zadni gumi
Traktorot e perfekten
mozna e zamena

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 vlade

Потврден огласувач