1 / 5
Kuka vo Mariovo Vitoliste
1 €
Цената не е фиксна
04.05.2023 11:26

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1963

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ligo Rasa Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na tel.075-766621

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075-500-745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам