Logo

Сибирски Хаски Sibirski Haski

Број на оглас: 2514395 | Објавен на: 31.03.2018, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат чисто крвнa сибирскa хаскa со плави очи старо е 4 месеци, останато е уште едно(женско).
ЈАВЕТЕ СЕ НА ОВОЈ БРОЈ!
Тел. 075 840 177

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Жулиета