Logo

НОВА НЕКОРИСТЕНА ФОТЕЛЈА

Број на оглас: 2517015 | Објавен на: 12.02.2019, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Вид на оглас: Се продава


Нова некористена фотелја.
Материјал: кувана бука, штоф
Димензии: 68см x 73см

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач