Logo

Stakleni masi - Casa Italia

Број на оглас: 2517177 | Објавен на: 01.12.2019, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 stakleni masi so dimenzii - 140 * 60 sm
Masite se od kaleno staklo so debelina od 10mm, vo dve nivoa. Kupeni od Casa Italia Skopje.
Kontakt tel 078500500.
маси

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 WWF

Потврден огласувач