Logo

10" incen hoverboard - hoverbord - ховерборд

Број на оглас: 2521150 | Објавен на: 07.07.2019, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


15km/h brzina
130kg nosivost
20km domet

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач