Logo

Општи работници, истовар утовар и друго

Број на оглас: 2522978 | Објавен на: 08.08.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар утовар, чистење подруми, гаражи, собираме стари предмети, и други дејности.
Дневница 1000 ден. или по договор.
Контакт: Боге, Мирослав. Тел: 078 876 089

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Мирослав Богоевски

Потврден огласувач