Logo

Изработка на професионални тревници !!

Број на оглас: 2523473 | Објавен на: 18.07.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорација со украсен камен, засадување на украсни дрва. Цена по договор.
За повеќе информации јаветесе на број:070 332 465 и 078 693 933

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  vlatko

Потврден огласувач