1 / 3
Тепих
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 10:49

Охрид / Охрид

Тепихот е со димензии 280 /200 како на сликите многу сочуван може достава по брза пошта

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам