1 / 9
Se izdava nov namesten stan
20 €
31.08.2022 18:30

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Strog centar nasproti novoto sobranie

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
078365410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам