Logo

Maglenka zadna za opel meriva

Број на оглас: 2528514 | Објавен на: 05.04.2019, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Zadna maglenka za opel meriva nova od pakovka .maglenkata e desna i stoi pod stopot cena 1200 denari .prakam po kargo niz cela makedonija.model od 2003 god pa nagore pozz!!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dzonka

Потврден огласувач