1 / 5
Se prodava Plac 2500m2
20 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2022 04:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava i IZDAVA Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poranesna "STERNA" so legaliziran objekt vo placot od 37m2
Cist imoten list...
So struja i voda ( tehnicka )
1000m od Benziskata LUk OIL..Placot e pogoden za sekakva DEJNOST....

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Alek
Потврден огласувач
070 82 82 88
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам