1 / 3
Se izdavaat ili prodavaat nivi
1 €
27.06.2022 15:36

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ
МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2
МЕСНОСТ ВИКАНА РАЗЛЕИШТЕ 2159м2
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
КАТАСТАРСКА ОПШТИНА ВАРОШ
БРОЈ НА ИМОТЕН ЛИСТ 1927

МОЖИ И ДА ПРОВЕРИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ НА Е-КАТАСТАР: http://gis.katastar.gov.mk/arec/

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
075671328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам