Logo

ALFA FIAT LANCIA 1.9 2.4 JTD

Број на оглас: 2532116 | Објавен на: 21.08.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-POLOVNI DELOVI ZA ALFA 156 LIMARIJA
-MOTORI 1.9JTD I 2.4JTD
Fiat coupe 2.0 20v

  Кичево

Прати Е-Маил

  nenad

Потврден огласувач